| npy a întrebat:

Mi-am facut un tatual in urma cu 5 zile, totul a decurs bine am fost multumit de cum arata, l-am ingrijit asa cum mi-a tatuatorul, sa il spal de 2 ori pe zi cu apa calduta si protex si sa aplic unguentul care mi l-a dat el, in seara asta dupa ce il spalai observai mai multe puncte negre (ca si cum ar fi iesit tus ) si zalele de la lantul acela par deformate... Intrebarea mea este daca va ramane asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dia007 a răspuns:

Tatuatul nu e o stiinta exacta. Fiecare corp reactioneaza in felul lui. POoti sa intaresti acele zale, mai tarziu, dupa ce te vindeci. Important e ca nu ai nicio infectie si ca nu se ajunge mai rau.
Imi place tatuajul. Pare profesionist.

5 răspunsuri:
| Adiiiiiii69 a răspuns:

Depinde