| anonim_4396 a întrebat:

pentru cei ce au studiat la Universitatea Transilvania din Brasov, cum este? doresc sa intru la facultatea de automatica si informatica, ce imi puteti propune? sunt din Rep Moldova

7 răspunsuri:
| JoulieT a răspuns:

Salut, mai esti interesat/a de facultate?

| wassyle1994 a răspuns (pentru JoulieT):

Da, desigur

| JoulieT a răspuns (pentru wassyle1994):

La ce specializare mai exact? eu as vrea la Tehnologia Informatiei happy

| wassyle1994 a răspuns (pentru JoulieT):

La ingineria sistemelor->automatica si calculatoare

| JoulieT a răspuns (pentru wassyle1994):

Aa, foarte fain. Si te-ai interesat in ce consta admiterea?

| wassyle1994 a răspuns (pentru JoulieT):

Se face concurs la admitere la matematica, nota constituind 60% din media de admitere, restul 20% media la bacalaureat si inca 20% media la unul din obiectele matematica, fizica, informatica. Imi place insa nu stiu cum este atmosfera acolo, cum sunt cadrele didactice insa se pare ca nici un fost student nu respunde. Esti din Romania?

| JoulieT a răspuns (pentru wassyle1994):

Da. Lasa-mi id-ul tau intr-un mesaj privat, vorbim mai multe daca vrei. O zi buna!