| Lotte_4915 a întrebat:

Sunt nou venita si cand m-am logat am pus o fotografie, iar ea nu a aparut. Vreau sa aflu acum cum sa imi pun alta, ca nu gasesc. Ei bine, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem, iar pe profil poza ta va apărea în câteva ore-zile (durează până se actualizează datele). Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce. Numai bine!

| Lotte_4915 explică:

Gata am gasit

| Lotte_4915 explică:

Multumescwinking nu se arata, apoi a aparut si eu ma temeam sa nu fie virus! mersi mult!

| saku970 a răspuns:

Asteapta cam o zi sau 2 ca sa se seteze ca si eu am vrut sa imi schimb imaginea si a durat pana s-a setat.Deci trebuie doar sa ai ceva rabdare.

| nameuser a răspuns:

Nu am timp sa-ti explic acum/cauta si tu/sper sa gasesti, daca nu, te uiti la intrebari frecvente