| sandmonkey a întrebat:

Salut, vreau sa-mi iau un catelus dintr-un pitbull(cainele) si o corcitura de caine lup cu pitbull(cateaua).
Catelul pe care vreau sa-l iau, are culoarea cainelui si zic ca poate seamana cu el, imi puteti spune daca sunt sanse sa arate ca un pitbull original, fara sa aiba ceva de la un caine lup?

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Chiar conteaza asta? happy

| sandmonkey explică (pentru Sophieka):

Eram doar curios, catelusul oricum o sa l iau, multumeschappy

| Anonimgirltpu a răspuns (pentru sandmonkey):

Pai avand in vedere ca are doar 25% dintr-un caine lup, cel mai probabil o sa arate ca un pitbull.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Creste-l pentru ca e un caine, nu pentru ca e o rasa.