| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un program care să-mi inregistreze vocea atunci cănd am microfonul cuplat la calculator! Vă rog din suflet dacă știți un program care îmi inregistrează vocea apoi să-mi și modific vocea! Dau funda pentru cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| softservitcom a răspuns:

Uite aici Funny Voice link http://download.cnet.com/Funny-Voice/3000-2133_4-10068701.html

| anonim_4396 explică (pentru softservitcom):

Mersi frumos pentru răspuns!

| softservitcom a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere

4 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Ce windows ai? daca nu ma insel, si windowsul are un fel de program care iti inregistreaza vocea.

| anonim_4396 explică (pentru djdani2010):

Da, sound recorder se numește progrămelul! Dar nu prea e așa de cine știe ce! tongue