| RazvanRo22 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste informatii in legatura cu Facebook?
As vrea sa stiu daca exista aplicatii pentru sondaje/voturi, si daca exista unde le gasesc si cum procedez?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

De pe profilul tau nu se poate. Trebuie sa creezi o pagina.

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Pentru a creea o aplicatie trebuie sa cunosti un limbaj de programare. Dar ce ai zis tu mai sus cu sondaje si voturi nu este nevoie de o aplicatie. Sus in pagina de Facebook ai optiunea "intreaba", dai un clic pe ea si iti apar mai multe optiuni.

| RazvanRo22 explică (pentru Flaviucu):

Te rog spune-mi mai exact unde, ca am dat cu ctrl+F si tot nu gasesc.

| Flaviucu a răspuns (pentru RazvanRo22):

De pe profilul tau nu se poate. Trebuie sa creezi o pagina.

| adcrys07 a răspuns:

Castiga bani cu sondaje online platite!
Pentru participarea la sondaje primeşti între 0.20€ si 2, 5€ pentru un sondaj
Bonus la inregistrare 1, 50 Euro
Inscrie-te aici, e gratuit si usor!
https://bit.ly/27Y30zS