| madrid a întrebat:

Stiu ca am m-ai pus odata aceasta intrebare dar inca nu sunt lamurit. Este adevarat ca in Austria, Belgia, Olanda, Spania, Italia, Franta, Germania si Italia scolile au dulapuri pentru fiecare copil, fiecare ora o faci in clase diferite, laptopuri pentru fiecare copil si profesor, terenuri de fotbal mari cu gazon si cu plase la porti?

Răspuns Câştigător
| TeManancCuNutella a răspuns:

Deci eu sunt in Spania, si sincer doar la anul o sa aflu terenuriile d fotbal daca is mari, dulapuri pentru fiecare copil, fiecare ora daca se face in clase diferite. Dar cu laptopuriile este adv, am si eu unul si iti rasp d p el acum laughing.
Sper ca te.am lamurit big grin
Bye kiss

6 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Si in Romania sunt!

| AmeMiss a răspuns:

Dulapuri pentru fiecare copil-nu peste tot
fiecare ora in clase diferite-da,in majoritatea scolilor
laptopuri-nu, daca nu cumva te referi doar la ora de informatica tongue
terenuri de fotbal ca lumea-da, cam toate
big grin

| Katherine307 a răspuns:

Da:d

| Matt24 a răspuns:

Nu cred ca in toate scolile din aceste tari exista asemenea conditii, mai sunt si unele slab dotate...dar o parte dintre conditii le avem si noi.de ex,eu la liceu am propriul dulap,orele le fac in clase diferite, calculatoare avem fiecare in laboratoarele de info/ael/tic si doar acolo fiindca altfel ar fi folosite in alte scopuri iar despre teren...d'ala nu avem, insa compensam cu o sala mare de sport cu un teren de baschet bun

| Diixy a răspuns:

Nu,asta este in USA...winkingsi cred ca in Franta dar in celelante nuwinking...

| ccrryyss a răspuns:

Da doar in unele