| bogdytzu a întrebat:

Unde gasesc un depozit de bauturi alcoolice si nealcoolice in constanta?

1 răspuns:
| nymsu a răspuns:

Suntem furnizori experimentațI și de încredere pentru cei mai pretențioșI cliențI din sectorul Ho-Re-Ca. La Selgros vețI găsi mereu cele mai renumite vinuri albe, roșii șI roze, spumante, bere la doză, sticlă sau pet, spirtoase (whisky, brandy, vinars, cognac, vodcă, gin, palincă, horincă, țuică, lichior, afinată, vișinată, caisată, fernet, bitter, vermut, digestive).

Sectorul băuturilor nealcoolice oferă, într-o bogată varietate de ambalări, nectaruri, sucuri răcoritoare carbogazoase și necarbogazoase, apă minerală și plată, energizante, sirop, Ice Tea.deci la selgros funda?