| cosminache a întrebat:

Vreau sa comand un joc de pe amazon.co.uk si as vrea sa stiu cam cum e recomandat la transport, cam cat ar costa si cam cat ar dura. Taxe in plus in afara de transport si produsul propriu zis?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

La transport vezi atunci cind adaugi in shopping cart, inainte sa platesti, care sint optiunile disponibile si daca poate fi trimis la noi. Taxe nu ai, ca doar sintem si noi si ei in UE, nu? Dureaza citeva zile, iar de regula transportul costa vreo 4-5 EUR maxim. Am comandat si eu jocuri de pe amazon (si nu numai), stiu ce vorbesc.