| Kid32 a întrebat:

Am o camera web RPC WB- 119 si nu gasesc nicaieri driver pentru ea. Ma-ti putea ajuta? Funda...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai gasit si nu cred ca ve-i gasi! Uite ce spun producatorii de la RPC :
Buna ziua,

Ne pare rau dar incepand cu anul 2010 compania RPC a decis incetarea productiei modelelor de camere WEB din seria 110-119. Desi a fost o serie de mare succes datorita trendului si a cererii in piata, compania a decis inlocuirea acestui model cu seria 123-125.

Incepand cu acest an aceasta serie de produse 110-119 a devenit EOS (end of support), nemaiavand suport tehnic.

Cu stima,

Echipa RPC

Probabil cine ti-a dat camera a stiut de ce ti-o da! big grin

| Kid32 explică (pentru neluL):

La asta ma gandeam si eu ca am citit pe mai multe forumuri ca nu prea gaseste nimeni, deci mersi ca me-ai confirmat happy

| neluL a răspuns (pentru Kid32):

Cu placere! bye, bye wave

5 răspunsuri:
| Kid32 explică (pentru K0sti):

Ms pentru efort dar nu a mers happy

| K0sti a răspuns (pentru Kid32):

Nu ai pentru ce, imi pare rau.