| YyoNuUtTT a întrebat:

Am o mare problema cu conectarea la facebook cum sa explic sa ma intelegeti 1
eram pe facebook ma uitam la niste poze si dintr-o data imi cere sa ma autentific. asta am si facut dupa 2 secunde ma pune sa ghicesc numele din pozele prietenilor mei. Faza e ca a durat cam 5 min ca pe uni nu i cunosc mi-au spus ca a durat prea mult in fine vreau sa stiu ce s-a intamplat mi lau blocat contul sau! va rog sa ma ajutatii DAU FUNAA :*

1 răspuns:
| Andreutzu_Andrey_1995 a răspuns:

Cred ca a fost un hack, fa-ti al cont de facebook ca nu mai ai ce face cu celalalt.