| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Am o problemă cu Google Chrome, ci anume faptul că probabil mi s-au descărcat în PC niște binduri și când întru pe un site mi se mai deschid câteva cu tot felul de prosti gen generare de bani din X acțiune etc.
Cum aș putea remedia problema fără să reinstalez browserul?
FUNDA pentru răspuns.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai intai cauta sa dezinstalezi acel program (soft malitios). Daca nu merge incearca cu Bitdefender. Daca n-ai de unde sa-l iei ia-l pe asta online: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html
Nu este prea bun dar este gratuit.
Succes!