| Gabriel_Liviutzu_1993 a întrebat:

Am si eu un program de luat de pe mail si imi arata ca are virus cand il scaneaza cu norton...si vreau neaparat sa il iau ca imi trebuie chiar daca are acel virus de care zice si nu ma lasa sa il downloadez in pc. Va rog sa imi explicati si mie cum sa fac sa il am in pc pe mail sau sa imi raspundeti aici.multumesc

1 răspuns:
| BigCode a răspuns:

Norton-ul nu este un antivirus slab sau care da erori. daca iti spune ca acel fisier este virusat ai face bine sa-l crezi. cat despre program sunt aproape sigur ca poti gasi o versiune pe net sau un program asemanator. tot ce iti trebuie este titlul.