| Trivium a întrebat:

am incercat sa instalez nfs underground2 l-am bagat in deamon tools dau next next aleg partitia in care sa o instaleze si dupa imi apare:CANNOT INSTALL TO THE SELECT DIRECTORY, BECAUSE IT MAY CAUSE THE SYSTEM TO BECOME UNSTABLE.Va rog sa ma ajutati.Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca nu ai suficient spatiu liber

| Trivium explică (pentru anonim_4396):

Da dar imi scrie asta nu mai in partitia c ca nu am destul spatiu dar in d unde am jocurile si filmele am loc destul de mult

| tteo92 a răspuns:

Schimba numele jocului dand click dreapta si rename *pune alt nume" si numele folderului unde il pui *schimba si aici numele)