| frankon a întrebat:

As vrea sa achizitionez un laptop Samsung NP300E5C-S02RO.Are un procesor Intel Core i3 3110M 2. 40GHz, memobrie 4GB si o placa video nVIDIA GeForce GT 620M 1GB.Intrebarea este urmatoarea : Ar putea rula bine jocuri din 2013 / sf. lui 2012? Gen ACIII, FIFA13, Sniper: Ghost Warrior 2 etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa le rulezi la detalii maxime, nu te v-a tine pc-ul, poate pe detalii medii.Dar le v-a rula oricum.

Succes!

| frankon explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa-mi recomanzi un laptop mai bun, pentru detalii maxime la majoritatea jocurile? Dar pana in 2800RON.

1 răspuns: