| Alexandru390 a întrebat:

Bună TPU!
Cică începând de 14 aprilie adică azi, UBISOFT oferă assassin's creed 2 gratis săptămâna asta. Așa am auzit. Pentru a-l lua trebuie să ai uplay. Eu am cont de uplay cu multe jocuri dar problema e că nu e gratis. E cu bani. E azi sau mâine. Pe internet spune că de azi. Chiar și ZonaIT a zis. Acum nu știu. Voi încerca mai târziu dar măcar spuneți, îl va da gratis?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai rabdare manut ca depinde de ora locala, nu e gratis la ora xx:yy peste totlaughing

| LPCTSTR a răspuns:

Am auzit si eu zvonuri deci cred ca-l dau gratis.

| Alexandru390 explică (pentru LPCTSTR):

Asta e problema. Nu îl dă gratis. Poate la unii dintre voi ce aveți și voi uplay vă arată că e gratis. Nu știu.

| floreadan a răspuns:

Poate ca depinde de tara sau ceva, deocamdata nu e gratis, dar mai vedem.

| Daktary a răspuns:

Dupa data de 14 pana pe 17 la ora 04:00 pm este oferit gratis.
https://register.ubisoft.com/assassins-creed-2/en-US