| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

217 răspunsuri:
| GaBiSiStOp a răspuns (pentru anonim_4396):

Uitel asta este gabriel. 2913

| Angel_5891 a răspuns:

Eu hamachi:numele camerei este : trollescu si parola:troll
ip:5.80.245.108,dati o sansa serverului nostru si va promit ca nu veti regreta.

| Anonimul3315 a răspuns (pentru PisoiulPericulos):

Auzi stiu ca ai dat raspunsul asta acum 5 luni dar abia acum am gasit si eu si cand scriu serveru la multi plaier imi zice conectare refuzata dc?

| Leemur a răspuns:

Incearca http://bfbminecraft.eu/ e un server romanesc deschis din aprilie 2011 si lucreaza 24/24. Survival, fara admini, fara "cumatrism". vezi pe site mai multa informatii despre acest server

| mihhael a răspuns:

Sv foarte atre haiditi si voi 93.114.66.77 e ip fara hamaci

| Basarab_Andrei_1992 a răspuns:

Vezi BFB Minecraft Server http://bfbminecraft.eu/, e un server survival, care e din aprilie 2011, e 24/24 si ai oportunitate sa-ti gasesti noi prieteni, sa petreci timpul funny, si adminii nu se implica deloc in mersul jocului, va asteptam pe toti cu nerabdare
pe serverul nostru!

| mox4moxi a răspuns:

Am eu sv meu l-am deschis ieri ip :95.76.214.60

| mrianbest4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inetra pe servarul meu no lag pluginuri eventuri misto dar e hamachi idu minecraft.best.ro parola 12345 ip: 5.84.204.91 intra

| putrack a răspuns:

Uite am eu ia de aci (e pe hamachi) Network ip: 5.92.10.65 pass:123
Ip server: 5.92.10.65 GO Go Go!

| andutuprimus a răspuns:

Intra pe acesta:86.126.200.32
Aici primiti iteme de bun venit si alte chestii tariwinking
In caz ca IP-ul se va schimba, nu va faceti griji, imd se va face un forum!

| Mexy96 a răspuns:

Http://blackboxmc.forumhit.ro/, uitate aici :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 26cristi26):

Mc.xqs.ro Ip 91.233.106.64 e mod survive este server de mc 1.1 happy este nou trebuie sa mai punem pluginuri happy

| felix95 a răspuns:

Mc.lastgame.ro ma cheama Tata daca aveti nevoie de ajutorwinking
E frumos serverul

| Fuss a răspuns:

Stiu eu un sv de minecraft!
IP: 93.114.88.99

| enax a răspuns:

Mc.xqs.ro e cel mai tare server cu clanuri care sunt in conflict mai mereu, si poti intra intr-un clan, sau chiar in politie si cand vezi 2 clanuri ca se bat le poti da jail sau poti sa urmaresti pe cineva suspect si daca il prinzi ca face ceva ilegal il bagi la jail chiar daca nu esti admin da esti politaiwinking, eu de ex sunt politist si avem o baza destul de maricica, si cand intri intr-un clan iti da armura si arme si mancare, daca intrati pe server ma contactati, ma cheama ytzu pe server...

| atacker a răspuns:

Uite serverul meu de mc bukkit dau admin gratis

| Andrei_Moroianu_1993 a răspuns:

Server.m2u.ro este server nou, hostat, 24/7, survival mode big grin

| kRyStY_1411 a răspuns:

Am eu serveru meu propriu! Add cristi_c2009@yahoo.com

| ipodguy a răspuns:

Craftersland.zapto.org
cel mai tare server din cate stiu ca sunt pe el, sa nu te miri, extra mirate!

| Roby_RoBby_1997 a răspuns:

Am eu server de minecraft,functioneaza cu hamachi :
id:minecraft_bistriata[imi cer scuze ca am gresit dar nu am observat atunci cand am facut serverul ]
, pass:minecraft
, id[pe care il bagi in minecraft la direct connect]:5.197.191.191

| Claudiu_Pana_1991 a răspuns:

Am server deschis pe hamachi
Netwoek id : RomanianCrafters
pass: 123
ip: 5. 8. 119. 225

| mynu16 a răspuns:

31. 14. 1. 73 cel mai bun sv de minecraft primi 5 playeri primesc helper
fiecare jucator la inceput o sa primeasca armuri si obiecte, contact own minecraft mynu
detalii:raducosmin95@yahoo.com

| Myky1998 a răspuns:

Www.mc-element.hitforum.ro este cel mai tare se cauta admini este cu hamachi dar sunt concursuri si pe facebook cu premii mari si daca strangem 20 playeri hostam :D asa ca intrati si jucati-va! datele le gasiti aici www.mc-element.hitforum.ro

| felix95 a răspuns:

Mc.data-game.ro e frumos serverul este in constructie spawnul si se poate da admin daca aduci playeri cat mai multi. Intratiwinking va asteptam

| Visan_Marius_1970 a răspuns:

Incearca skille_crafting ip 86. 120. 206. 231

| Visan_Marius_1970 a răspuns:

Incearca skilled-crafting ip 86. 120. 206. 231

| Snoddaz a răspuns:

31. 215. 195. 44 Server Romanesc 40slots
No Lag. Intrati si vedeti. Mai multe raspunsuri primiti pe server! GO GO GO

| Visan_Marius_1970 a răspuns:

Incearca Skilled-Crafting
ip:86. 120. 206. 231
DnS:SC.SkilledGaming.Info:25565

| felix95 a răspuns:

46. 108. 185. 33 uite e al meu si e destul de frumos

| K3entHD a răspuns:

Am eu este pe hamachi incearca name hamachi: 1) srv1! (fara pass)
2) srv2! (fara pass)
3) srv3! (fara pass)
4) srv4! (fara pass)
5) srv5 (fara pass)
sunt mai multe deoarece la hamachi nu mai pot fi doar 5 playeri intr-un server si in caz ca celelalte sunt pline bagi urmatorulwinking
apoi ip de la server este : 5. 100. 118. 153
ATENTIE! merge doar daca ai serverele de mai sus adaugate la hamachi (nu toate doar 1 care nu este plin)