| Styleboss a întrebat:

Ce varianta de Windows 7 imi recomandati daca eu am un PC ce va mai vechi? si dupa parerea voastra care e cel mai bun in fuctie de conditii?

Răspuns Câştigător
| MiaunelMiaunescu a răspuns:

Eu as zice ca este mai bun xp pentru pc-uri slabe dar daca vrea tu 7 as recomanda ultimate pentru ca este cel mai bun din punct de vedere al stabilitatii, si mai ales, este foarte usor de crack-uit cu windows loader by daz ( ca sa traduc din romana in romana, este foarte usor sa il faci genuine cu windows loader by daz ).
Numai bine!winking

| Styleboss explică (pentru MiaunelMiaunescu):

Pai am procesor dual-core 2, 80 GHz, 2gb de ram, ce zici?

| MiaunelMiaunescu a răspuns (pentru Styleboss):

E ca al meu, numai ca eu am Intel core 2 duo si am pus win 10. Ps: Merge perfect.