| IulianDornianu61 a întrebat:

Ce ziceti de laptopul acesta?
Ar duce gta iv/ crysis 2/ grid 2/ shift 2/the run/ most wanted/ fallout 3/ skyrim?

http://www.emag.ro/......E4L9NBBBM/

5 răspunsuri:
| DarkMan21 a răspuns:

Cu siguranta o sa-ti mearga toate jocurile desi daca ai avea placa de 2 GB nu o sa ai lag deloc happy

| Dary2013 a răspuns:

Da, dar mai multi rami, adica vreo 2-3 GB.

| TheLiferRrR a răspuns (pentru Dary2013):

Are 4 Gb pe Ram mai citeste odata... iar laptop-ul e perfect, merge cu siguranta toate jocurile enumerate...

| IulianDornianu61 explică (pentru TheLiferRrR):

Eu ma gandeam ca procesorul este cam mic, avand in vedere ca am un laptop Dell cu acelasi procesor care are cateodata ceva lagg pe youtube la fullscrin in 1080p...
Vreau doar sa nu imi faca probleme laptopu, avand in vedere totusi ca e 1500 lei.

| TheLiferRrR a răspuns (pentru IulianDornianu61):

Eu folosesc MacBook si cu un procesor de 2 ghz... destul de mic. Joc Crysis 2, DmC, Assasin's Creed, Gta IV si nu are niciun fel de problema. Atata timp cat ram-ul si placa video sunt ok, nu vei avea niciun fel de problema. Merita