| availablehandyman a întrebat:

Cine a jucat pe www.Ro-roleplay.com si ma poate ajuta si pe mine cu aceste intrebari:

Ai voie sa ai mai multe conturi?
a) Maxim doua conturi.
b) Doar unul.
c) Da, cate vreau, dar fara sa-mi transfer bunuri unul de pe celalalt

Care dintre urmatoarele anunturi este corect?
a) /ad Vand plante etnobotanice, 500$ 10 grame de Marijuana si altele la numarul afisat.
b) /cad Il rog pe jucatorul cu ID 71 sa-si deblocheze PM-ul pentru a-l putea contacta
c) /cad Clubul Pig Pen din cartierul East Los Santos va asteapta cu bautura proaspata, concerte si multe alte surprize intre orele 20:00 si 01:00

Daca esti mecanic si cineva te cheama sa ii repari masina, cum procedezi?
a) Te duci la domnul care te-a sunat, faci roleplayul necesar situatiei si dupa dai comanda (/repair).
b) Te duci si dai direct comanda (/repair) pentru o anumita suma.
c) Ii dai PM ca o sa il coste 100$, sa nu te duci degeaba.

Definitiile corecte ale termenilor RP, MG, PG, RK, IG, OOC, CK sunt:
a) RolePlay, Metagaming, PowerGaming, RevengeKill, In Game, Out of Character, Character Kill
b) Roleplay, Metagaming, PowerGaming, RealKill, In Game, Out of Car, Character Kill
c) RealPlay, MultiGaming, PowerGaming, RevengeKill, In Corason, Out of Character, Come Killer

Ai voie cu nume celebre pe server? (Vazute in jocuri, filme, showbiz)
a) Nu, numele celebre nu sunt permise pe server.
b) Da, nu este nici o problema, atat timp cat este un nume RP.
c) Da, pot sa-mi pun ce nume vreau, chiar si Joacabine_Mirel.

In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
a) San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station
b) BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
c) San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership

Levelul minim pe care un jucator trebuie sa-l aibe, ca sa poti sa-l jefuiesti este
a) 1
b) 5
c) 3

Daca cineva te ameninta OOC care ar fi ce-a mai corecta actiune?
a) Sa nu il bag in seama, iar in functie de amenintari sa il reclam.
b) Sa il omor mereu cand il vad pe strada.
c) Sa imi anunt baieti, sa il prindem il omoram si primeste CK!(Character Kill)

Care dintre urmatoarele situatii este realizata incorect.
a) Dupa ce ai fost electrocutat de catre tazer-ul politistilor sa te ridici de la pamant si sa fugi
b) Sa scoti un Ak-47 din portbagajul masinii si sa-l vinzi
c) Sa faci pe cersetorul in fata garii unde este foarte multa lume

Care este cea mai corecta varianta de a coopera cu un politist care te opreste in trafic?
a) Continui sa conduci, iar daca te prinde folosesti comanda /q sau iti dai force crash.
b) Opresti masina, iar cand vine langa tine incepi sa-l injuri sau sa tragi cu o arma in el.
c) Opresti masina, scoti actele din torpedou si i le prezinti.

DAU FUNDA! DACA RASPUNSURILE SUNT CORECTE! MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Dragu_Mihai_1998 a răspuns:

Hai sa-ti explic un lucru. pe serverul asta, intrebarile le rezolvi SINGUR, nu stai si intrebi pe TPU, inveti regulamentul de pe forum si dupa o sa le treci fara probleme, dar normal ca e mai usor sa ti le faca altii, nu?

| availablehandyman explică (pentru Dragu_Mihai_1998):

raised eyebrows eu nu imi fac cont pentru mine, vreau sa ii fac cont unui prieten de-al meu! eu am cont pe RO.RP dar eu nu am mai jucat de mult si intrebarile s-au schimbat! acuma eu vreau doar sa il ajut sa isi faca cont! daca va lua BAN atuncea nu mai e problema mea! Ma intelegi?