| BigBane a întrebat:

Cine imi poate spune de unde pot lua o placa video de 250 lei (as vrea site oficial... ex: eMAG,cel, etc.), va-si multumi daca placa ar fi apropiata ca performanta ca Ginward GTX 285... Mias dori ca acea placa sa fie pentru gaming.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ia un GTX 285 SH... lol, la banii astia vrei cam multe.

| Jipa95 a răspuns:

La 250 lei, nu-ti permiti decat r7 240 ddr5 1gb, 128 biti. Placa respectiva i-am recomandat-o si eu defel unui prieten care nu avea tocmai multi bani. Tin sa iti spun ca ruleaza orice joc. Pe un monitor de 19'', watch dogs ii rula pe 1440x900 preset medium constant in 35 fps. O poti lua de la eMAG, cu 260 lei.

Bft!