| Blenby a întrebat:

Cine imi zice si mie niste nume care sa le folosesc peste tot adica la youtube metin,minecraft, lol.steam.etcc la toate jocurile.Dau Fundita

6 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

DrDestroyer, DrKaby, Monster_O, si uite cel mai des folosit nume:
DJDestroyerX. ACum e fooarte popular sa pui DJ inainte de nume si X dupa, la jocuri.

| InVPent a răspuns:

Încearcă acest site: http://www.namegenerator.biz/game-name-generator.php
Totuși, încearcă să îți creezi tu un nume original din nume si prenume sau o întâmplare...
Blenby de exemplu :))

| Blenby explică (pentru InVPent):

Blembylaughing) wtf laughing) ar fi kisto Blenderr laughing)

| Blenby explică (pentru InVPent):

Blemby Wtf laughing) ce ciudat dar ar fi misto blenderr

| InVPent a răspuns:

Ti-am dat doar o idee...

| InVPent a răspuns:

Incearca dintr-o intamplare... Spre exemplu Aphromoo de la LoL avea parul aphro in generala iar toti il strigau "Aphro" iar el le raspundea cu "moo", de unde a iesit si celebrul nume Aphromoo.