| Ripqer a întrebat:

Cum sa aflu cati ghz suporta placa de baza?

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Procesoarele vin deja cu ventilator inclus.

5 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Nu are relevanta. Trebuie sa afli altceva daca vrei un procesor nou: daca socket-ul placii de baza e compatibil cu socket-ul procesorului.

| Ripqer explică (pentru GoguSteriade):

Pai am la placa de baza Socket 775T iar procesoarele pe care vreau sa le cumpar necesita tot Socket 775 T e vreo problema?

| GoguSteriade a răspuns (pentru Ripqer):

E perfect, dar de ce ai folosit plural: "procesoarele" - ce faci cu mai multe?

| Ripqer explică (pentru GoguSteriade):

Dar cineva mi-a spus ca pentru un procesor mai mare imi mai trebuie inca un ventilator pentru a racii procesorul, e adevarat?

| Ripqer explică (pentru GoguSteriade):

Ms pentru tot

| GoguSteriade a răspuns (pentru Ripqer):

Procesoarele vin deja cu ventilator inclus.