| denyssrobert a întrebat:

De ce nu merge Minecraft? Imi da eroarea Bad video car drives. stiu sa o fac. dar daca dau update driver patesc ceva la calculator? Se farama? Ma scuzati ca pun o asemena intrebare dar nu ma pricep.

Răspuns Câştigător
| PisicaNirvanista a răspuns:

Update=Imbunatatire. Deci nu. Daca iti dai upgrade la placa video, ti-o imbunatatesti. Nu se va strica nimic.

1 răspuns:
| erticy a răspuns:

POI ITI TREBUIE DRIVERUL DE LA PLACA VIDEO IL POTI LUA FORTE USOR CU PROGRAMELE ASTEA IS FREE MERG 100% drivereasy.com /drivermax.com scanezi si instalezi bafta