| Alexandraa171 a întrebat:

Heii TPU! Eu am un canal de youtube acum cateva zile l-am facut...Si as vrea sa stiu cum sa imi pun caracterul din minecraft intr-o poza cum sa il editez sau cu ce program...

2 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Ii faci print screen si poti sa ii adaugi efecte in Photoshop dar daca vrei sa apara fara efecte pur si simplu il faci in paint. poti sa faci printscreen cu F2 (in joc) sau cu butonul PrtScn (daca faci cu PrtScn trebuie sa mergi in paint si sa apesi Ctrl+v) si ca sa arate mai bine poti sa apesi de 2 ori pf F5 (in joc) ca sa iti vezi caracterul din fata si ca sa il pui la avatar la youtube te duci pe contul tau de youtube, dai la My channel si dai acolo unde ar trebui sa ai o poza apoi din calculator selectezi poza ta editata

| Alexandraa171 explică (pentru Nuimicitinumele):

Eu vreau sa fac cum face de ex:Xsalyder la survival games...cauta pe net sa vezi.