| Djsssbdkbdodb a întrebat:

Hey! Spațiul meu de pe Local Disk este foarte mic. Mai are doar 2.90 GB spațiu liber... am făcut o curățare( am șters toate datele inutile) și aproxima că va șterge 9 GB, dar după tot arată că spațiul e aproape plin. Am făcut încă o curățare și în total acele date consumau 30 KB. La acea curățare chiar a șters cei 30 KB, dar la cealaltă n-a șters 9 GB. Ce pot să fac? Vreau să am mai mult spațiu și văd că nu funcționează...

5 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Cati gb la windows ai? Si cati gb are HDD?

| Djsssbdkbdodb explică (pentru alexboss2020):

HDD are 463 GB, iar de Windows nu ştiu câți are.

| alexboss2020 a răspuns (pentru Djsssbdkbdodb):

Si cum ai ajuns ba la 2. 90gb in windows? Esti sigur ca nu ai un virus? Dati o scanare cu bitdefender sau avast si dupa dai un restart si ca sa vezi cati gb mai ai la windows e foarte simplu dat click pe file explorer si vezi acolo cati mai ai liberi.

| Stefancalin1997 a răspuns:

Sterge restore points, si pe urma fa altul.

| sebiibes a răspuns:

As recomanda sa dai un restart windows deoarece chiar daca stergi o aplicatie raman date ramase si n-ai cum se le stergi, asa salvezi ce crezi tu ca e important pe un stick, alte artenative n-am succes happy