| Boy_Skilled_1998 a întrebat:

Pc-ul meu imi dedecteaza ca am alta placa video. Eu am un amd 7750, iar cand folosesc de pilda programul Speccy imi arata ca am un amd 7700. Cum pot rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Iti arata ca e din seria hd7700, nu exista placa 7700, aia e seria, 7750/7770/7790. Nu are nici o importanta ce iti arata calculatorul, nu o sa afecteze nici un joc chestia asta.

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Asa e normal sa arate, daca tu stii ce placa video ai, ce conteaza ce iti arata un program? Nu te afecteaza cu nimic.

| Boy_Skilled_1998 explică (pentru EnvyU):

Si cand dau click dreapta la properties si dau acolo la pc rank, imi apare tot la fel cum ca as avea alta placa video si mi se pare putin ciudat...

| EnvyU a răspuns (pentru Boy_Skilled_1998):

Iti arata ca e din seria hd7700, nu exista placa 7700, aia e seria, 7750/7770/7790. Nu are nici o importanta ce iti arata calculatorul, nu o sa afecteze nici un joc chestia asta.