| Nevastuic a întrebat:

Pe Metin multi playeri ma intreaba daca joc barbut, imi puteti spune va rog ce este asta si cum se joaca?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ProxyDiamond a răspuns:

Pe metin este comanda /dice care iti da un numar de la 1-100. daca sunt in grupa mai multi puteti vedea ce a dat celalalt.Si cel cu numarul cel mai mare ia yangul.

5 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Nu strica sa mai asculti din cand in cand BUG Mafia, barbut este un joc de masa care se joaca in multe cazuri in cazino, barbutul nu are nici o legatura cu Metin2.

| Nevastuic explică (pentru CyLvEr):

CyLvEr acum uite ca a aprut si in metin daca nu ma crezi inra sa vezi big grin!

| Bogdan123Bogdan a răspuns (pentru CyLvEr):

Auzi domnule stie tot, pentru inteligenta ta se joaca si in metin

| CyLvEr a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

Eu nu am vazut pana acum in Metin2 barbut, dar ma rog depinde si serverul.
Ori cum eu nu mai joc Metin2, mi-am luat PC nou si pot juca jocuri avansate.
Metin2 merge pe ori ce rabla de PC si de acea joaca toti inaptii jocul.
Apropo, daca tu esti ala din poza de profil imi explic numele acela ingenios...

| Bogdan123Bogdan a răspuns (pentru CyLvEr):

Apropo,da,eu sunt ala din poza, ceva impotriva?