| CatalinXD1234 a întrebat:

Puneti raspunsurile aici va rog samp Romania-roleplay
Ai voie sa folosesti /cad in scopuri personale?
Daca vreau sa-mi vand masina, pot sa folosesc.
Nu, doar daca detin o companie si vreau s-o promovez.
Da, daca nu am alte alternative.
Definitiile corecte ale termenilor RP, MG, PG, RK, IG, OOC, CK sunt:
RolePlay, Metagaming, PowerGaming, RevengeKill, In Game, Out of Character, Character Kill
RealPlay, MultiGaming, PowerGaming, RevengeKill, In Corason, Out of Character, Come Killer
Roleplay, Metagaming, PowerGaming, RealKill, In Game, Out of Car, Character Kill
In timp ce te joci pe server zaresti o unitate de politie care circula regulamentar. Este corect sa treci pe langa ea si sa o provoci pentru o urmarire?
Nu, regulamentul serverului interzice cu strictete asa ceva
Da deoarece asa sporesti roleplay-ul si le dai de munca ofiterilor
Niciun raspuns nu este corect, regulamentul nu prevede asa ceva
Daca esti inconjurat de 10 oameni dintr-un gang cu arme periculoase ce faci?
Dau /q sau crash.
Incerc sa fac pe Rambo si sa fug.
Fac roleplayul necesar si cooperez cu acestia.
Ai voie sa inseli un player de bunurile acestuia (SCAMMING)?
Nu, este interzis complet.
Doar de masini si case.
Am voie sa-l insel doar de bani, nu de alte bunuri.
Ce trebuie sa faci atunci cand faci accident cu o masina?
Unul din cel care a provocat accidentul va suna la politie, sau dupa caz se vor intelege amiabil, respectiv vor face roleplay conform situatiei.
Daca sunt vinovat nu il bag in seama pe celalalt player si plec.
Daca eu am produs accidentul sun la politie si faci roleplay conform situatiei.
Care din variantele de mai jos este un exemplu bun pentru o reclama intr-o maniera RP?
Vand jucari ((Arme))
Vand masina Clover an fabricatie 1998, pretul negociabil.
Vand plante frumoase crescute in sera, cea mai bune calitate de marijuana, contact me!
Levelul minim pe care un jucator trebuie sa-l aibe, ca sa poti sa-l jefuiesti este
In care dintre urmatoarele zone NU se poate comite o activitate ilegala?
BlueBerry Acres, El Corona, LS Hospital, LS Airport, San Andreas Sheriff Department
San News Building, LS Police Department, LS Airport, Ocean Doks, Dealership
San News Building, LS Police Department, LS Hospital, Ganton, Idlewood Gas Station
Care dintre urmatoarele actiuni Roleplay este corecta?
/me ridica mana dreapta in sus, deschide palma si prinde o pasare din zbor
/me ridica mana stanga la nivelul capului, isi da sapca jos iar cu mana dreapta se scarpina pe chelie
/do vrea sa fie prieten cu George. Accepti?

Răspuns Câştigător
| Zoom_Laur_1990 a răspuns:

HostName: B-Zone: RPG Server 1 [0.3z]
Address: rpg.b-zone.ro:7777
Players: 450 / 1000
Ping: 84
Mode: RO-RP v5.8.1c
Map: LS-LV-SF

Uite si referalu meu, daca il pui te ajut in joc cu multe bonusuri, bani de /buylevel, licente, masini si altele. Referral: 872720

Cand te inregistrezi pe server te intreaba daca ai un referral apesi pe yes/da si bagi codu.