| Trap69 a întrebat:

Salut,am laptop Acer v3- 771g procesor i5, 8gb ram placa video nVIDIA geforce 630m, si in bf3 am 20 fps la low,medium, high si tot asa, si am vazut pe you toube un clip cu acelasi laptop si mergea perfect

2 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Inchide programele din Background. Apesi clic dreapta pe bara de la start si dai pe open task manager si dai la toate programele, si inchizi ce crezi ca nu iti foloseste. Sa inchizi doar de la numele calculatorului.

| Trap69 explică (pentru razvyaga):

Am inchis aproape tot si la fel...