| Trap69 a întrebat:

Salut,am laptop Acer aspire v3-771g cu placa video nVIDIA geforce 630m, procesor Intel core i5 2,5-3,1 ghz, 8 gb ram cum ar trebui sa mearga gta iv?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca pui patch-ul 1.0.4.0 ar trebui ra ruleze undeva la mediu-high.

| CM7YRE a răspuns:

Uita-te aici cam cum ti-ar merge:
http://systemrequirementslab.com/cyri

| Marin46 a răspuns:

Ar putea sa mearga pe maxim.Placa video nu e extrem de buna dar isi face treaba bine. Poti sa il rulezi pe maxim cu putin noroc, si daca e sa nu iti mearga pe maxim, pe medium merge 100%. Funda?

| MusicFan_6770 a răspuns:

Ce generatie si ce model e i5-ul?

| Trap69 explică (pentru MusicFan_6770):

Pai de cate feluri poate fi i5?