| xXSpikeXx a întrebat:

Am o problema MARE
Am instalat windows xp sp3 si nu imi recunoaste...netul
Adica : Am o placa de retea trendnet te100-pciwn beculetele se aprind.
Dar in dreapta jos langa ceas nu imi arata nimic de retea adica ar fi trebuit sa imi arate casuta cu conexiunea dar nu se intampla asta

Heelp me plasee!

3 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Care e emotional pentru face palm straight face cand iti reinstalezi windows-u (nu conteaza de care) trebuie sa reinstalezi si driverele, in cazul asta instaleaza driveru la placa de baza si o sa ai net.

| xXSpikeXx explică (pentru anonimguy3):

Stiu ca trebuie sa iti salvezi driverele dar asta este problema unui prieten si cand am ajuns in punctu cand m-am saturat sa caut raspunsuri am pus o intrebare aici.Si o sa ma duc la el sa ved ce placa de baza are sa ii fac update si sa vad daca merge placa de retea si mentionez ca placa de retea este dedicata.

| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns:

Daca stii deja modelul e simplu de gasit driver-ul, eu am fos nevoit sa desasamblez tot calculatorul ca sa aflu placa...