| TudorMDFK a întrebat:

As dori sa populez un server de metin. Unde as putea sa fac reclama? Serverul este www.metin2fulger.com

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Editeaza pagina homapage ca mai lipseste unele lipsuri.
2 Promoveaza prin bannere, reclame prin Top 1, 5, 50, 100 de Metin2.
3 Promoveaza cu un video Servarul tau.
4 Daca este servarul tau promoveaza prin diferite anunturi sau posatari bune nu reclama postari bune in ce sens.
Unul intreba ceva de genu care este cel mai bun Metin2 bla bla bla...
Iar tu ii raspunzi cel mai bun Metin2 este... are iteme bune, lvl max este de, se face eventuri in zilele... si asa mai departe.
Si asa iti faci o mica reclama din simple postari (care nu promovez ca sa iti inchida contul ci ii raspunzi la o intreabare, mai ales ca aceea intrebare a fost opinia ta si ai recomandat acel server).
Scurt clar si la obiect.

| AndrEey007 a răspuns:

E metinul tau?

| TudorMDFK explică (pentru AndrEey007):

Da happy

| AndrEey007 a răspuns (pentru TudorMDFK):

Daca intru eu si mai multi prieteni imi dai GM?
big grin