| anonim_4396 a întrebat:

Salut dragii mei/dragele! Ce mai faceti? V-as putea pune o intrebare ce-ar fi bine sa se raspandeasa? Vreau cat mai multe raspunsuri happy. 1. Ce alegeti, Need For Speed Underground sau Need For Speed Underground 2? Dintre cele doua jocuri, 2. care credeti ca este cea mai buna masina raport pret/calitate, viteza/acceleratie. 3. Care credeti ca e cel mai bun upgrade visual, si la ce masina s-ar portivi. Haideti sa raspund si eu, si astept sa raspundeti si voi happy. 1. Nfs Underground ( 1 ). 2. Dodge Neon, Ford Focus. 3. Cel mai bun updrade visual este cel cu "stickere" verzi si albastre, sau negre cu verzi si ar merge cel mai bine pe Volkswagen Golf GTI, Mazda RX-7. Sper ca raspunsuri voastre sa fie interesante. P.S ( Puteti spune masini din ambele Nfs-uri ).

2 răspunsuri:
| K1TheMaxRanger a răspuns:

1.NeedForSpeedUnderground2(NFSUND2)
2.HyundaiTribuno(ACE:320),(PRET:200.000,ASA IMI ARATA) CALITATE 100%
3.Han's Vinly

| anonim_4396 explică (pentru K1TheMaxRanger):

Interesant. Mai astept raspunsuri happy.