| UnXeeN a întrebat:

Salut.
Se mai poate recupera un cont de IMVU daca mi-a fost schimbata parola?
Cand dau sa ma loghez pe cont si dau la Forgot my Passworld si apoi cand sa scriu emailul zice ca nu recunoaste sau ca nu este in baza de date.

2 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Daca a fost inactiv o perioada de timp e posibil sa fi fost sters contul. Cauta T&C si vezi acolo ce zice de valabilitatea conturilor.

| UnXeeN explică (pentru Krax256):

Nu este asta, cred ca m-ai degraba mi-a fost furat m-am logat pe un site si de asta cred ca este, site-ul era asemanator cu cel oficial Imvu