| GoogleUser a întrebat:

am o problema cu leptopul, dupa ce am instalat windows 8.1 pe un laptop Asus x 551 MA, nu mi se fac actualizari la windows. Dupa ce dau sa caute actualizarile. mi le gaseste, der nu mi le descarca, iar daca le descarca pe citeva, nu le instaleaza. Ajutati-ma va rog. Dau Funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| DarkusEyes13 a răspuns:

Eu sincer sa fiu nu am instalat niciodata windows 8 dar am auzit ca la unele versiuni windowsul le instaleaza automat chiar daca tie nu iti apare la programe default nu stiu ce sa zic... incearca sa il instalezi inca odata

| GoogleUser explică (pentru DarkusEyes13):

Multumesc ca m-ai ajutat.

1 răspuns: