| GoogleUser a întrebat:

am o problema cu leptopul, dupa ce am instalat windows 8.1 pe un laptop Asus x 551 MA, nu mi se fac actualizari la windows. Dupa ce dau sa caute actualizarile, mi le gaseste, der nu mi le descarca, iar daca le descarca pe citeva, nu le instaleaza. Ajutati-ma va rog. !

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai daca ai o versiune nelegala a sistemului de operare, la ce te astepti sa-ti faca si omleta? Oricum nu stiu de ce ai avea nevoie de acele update-uri. Majoritatea dintre ele sunt pentru securitate si mai mult ingreuneaza windows-ul.