| nicsor12345 a întrebat:

am si eu o problema mi-am instala nfs most wanted 2012 si imi apare eroarea asta,, The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll" si nu stiu de ce.
DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci rost de joc din alta parte, e o problema de la cel care a postat acea varianta si nu e buna.

| nicsor12345 explică (pentru mgtow):

Dar am descarcat altul si tot nu merge tot asa imi arata

| mgtow a răspuns (pentru nicsor12345):

Atunci pc tau nu are cerintele necesare pentru rularea lui.

| VladyXR a răspuns:

Sofer,zau? Stii macar engleza? Cites-te atent ce cere, zice ca msvcrt.dll nu e gasit in librarie dinamica, apropo tebuie sa bagi crack!

| nicsor12345 explică (pentru VladyXR):

Tot nu merge.

| VladyXR a răspuns (pentru nicsor12345):

Atunci fa asa, descarca msvcrt.dll si baga-l in C:/Windows/System32

| nicsor12345 explică (pentru VladyXR):

Nu merge