| adrian88_9398 a întrebat:

happy Am vazut in Metin 2 multi jucatori :altii erau dragoni, altii paianjeni.Cum ai facut asta?

Am cautat pe youtube, si am vazut pe unu care a scris ceva undeva. Unde pot face si eu asta?

Dau fundita!

37 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Laurentiuuu a răspuns:

Copil prost,oh go on
Ce greu e sa modifici din Earth Google pagina
Copil prost, nu faceti va pierdeti conturile, NUMAI UMBLATI dupa gratuitati sa nu ziceti ca nu am ziswinking

| ninjaboy8000 a răspuns:

Pai si cum ma transform fara glob(am lvl 2 la transformare si lvl 75 momentan)? e vreo comanda sau ceva?

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Au globuri de transformare ori baga coduri

| KidOoNh a răspuns:

Bah voi sunteti fraieri in dragoni nu se poate transforma numai GM-ul in dragon playeri nu pot voi habar nu aveti metin2 mergeti jucativa SUPERMARIO DE NOBI

| Alëxąndŕą a răspuns:

Se numesc globul transfornmari globul transformari care poti sa te transformi intr-un monstru eu m-am transformat in urs nergru si tigru si apoi m-am sarutat ca tigru laughing) Arata mov si scrie asa (exemplu) "Globul Transformari Interferist salbatic" Dai click dreapta pe el si te transformi dai click dreapta unde a fost globul si te transformi la loc

| CaDet10000 a răspuns (pentru Alëxąndŕą):

Doar o data sau de mai multe ori(te poti transforma)?

| alexpr2000 a răspuns:

Au globuri de transformare de exemplu un glob mov-violet poti sa te transformi in orice monstru creste atacu dar scade apararea si mia poti prin niste carti speciale,, BookTransforms asa e o carte pe evolution mt2 bafta! a scris unul dar ala e GM are coduri speciale E GM ori GA ori SGM orice! 1

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Gmii chiar au niste coduri si se fac orice si pot sa faca multe chestii
sau globu transformarii

| ali17 a răspuns:

Ori ai ceva gresit la descarcare ori jucatori au globuri de animale

| GameMaster a răspuns:

Ca sa te transformi in dragon, paienjeni etc iti trebuie globul transformarii in ce vrei sa te transformi in ce vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...Nu au neaparat globul transformarii. Unii jucatori de lvl mare(50... 99), se pot transforma fara glob. Exista niste carti de transformare. E ca o vraja.Se pot transforma in orice monstru vor ei.Am lvl 87 si ma pot transforma fara glob.winking

| S8N a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ai tu un metin2 GM mode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... te-ai sarutat transformata in tigru?laughing NU E POSIBIL ASA CEVA!
Si da exista niste carti speciale.Eu am lvl 76 si ma transform in orice vreau eu(exceptie fac dragonii care trebuie sa ai peste 90 sa te transformi in ei).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, jucatorii care sunt monstri de exp paianjeni sau tigri sau infanteristi salbatici, etc au folosit globul transformarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MA
SCRIE set_vdragons75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mata

| shhhs a răspuns:

Respectivul a scris un cod, cu siguranta era gm.
Uite aici un ghid despre transformare: http://orademetin.blogspot.ro/......va_23.html
Un player normal nu se poate transforma in dragon decat daca primeste ajutor de la gm.

| S8N a răspuns:

Nu merge numai la [GM], [GA], [SGA], [SGM] etc.

| killllls a răspuns:

Trebuie sa ai Globuri De transformare Pica la diverse creaturi si aia Dragoni e... sor facut cu glob De Gm fundita plz?

| geo_1909 a răspuns:

Au globuri care le iei de la multe animale cand amori multe iti da glob si te transformi in monstru care ti-a dat globu eu am avut de lup caine si urs plz funda

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns (pentru geo_1909):

Acum am vazut si eu ''raspunsul'' tau si tin sa te contrazic... se poate sa se transforme si playeri in Dragon... Eu sunt gm pe un server si pot sa fac globuri de transformare cu orice monstru vreau inclusiv dragonul si pot sa dau si playerilor!

| casandru a răspuns:

Au globuri de transformare daca imi dai funda iti pot da eu unul dai raspun iar eu voi vedea.

| vally1234 a răspuns:

Au glob de transformare care ati pica daca omori animale, pica cam greu dar daca vre incearcawinking. Si chestia cu scrisu:alea sunt coduri carela alre doar GM pentru orce obict din mt2. funditabatting eyelashes

| adrian88_9398 explică:

Altcineva? Mai spuneti!

dati-mi ceva cheaturi

| SionAlex1997 a răspuns:

Au globul transofrmarii. o sfera rosie, care dropeaza la monstrii, de ex. la salbatici... poti sa strangi lure mare, si daca omori multi, poate sa iti dropeze cum iti dropeaza si alte iteme, dar nu poate sa iti pice un glob d paianjen la un caine. si viceversa, in fine, dai click dreapta p el, si te vei transforma timp d 10 min, dar ai grjia, daca mori. e caput. ca sa zic asa.hee hee si chiar cel mai prost glob. aparent, este foarte bun, atacul lui fiind mai bun ca atacul tau chiar daca ar fi d caine, singurul dezavantaj este acela ca nu poti da ca magii, dar poti activa corpu pentru razb mental, sau aura etc. in fine. sper ca te-am ajutat, bftawinking FUNDA? :X

| PinkZumm a răspuns:

Buna.Jucatorii sau transformat in monstrii folosind globul transformarii. Acesta cade la monstrii pe care ii ataci ori il poti cumpara din magazin

| CubeDj a răspuns:

Eu Am Avut Globul Transformari La Urs Brun. Si Mia- Placut In Ce M-am Transformat. Este O Experienta Super. Si Am Facut Si Multa Experienta => http://cerculet.com/u.php?user=DRAGON

| catalin_3323 a răspuns:

Sunt gm aia care se tramsforma

| stoicheciu a răspuns:

Da ma scurii niste coduri ori cumperi globuri de transformare.

| Emanuel_Bobocea_1977 a răspuns:

Globuri de treansformare ca re pica rar la animale si la monstri