| CoOoLLa a întrebat:

Salut TPU,aseara mi-am pornit upateuri-le la windows 7, si de dimineata cand m.am uitat pe dekstop scria Update 101 si 3 failed happy
in total 104 upate.uri si mi sau instalat doar 101... v-a avea vre.o problema windowsul?
Sistem:
Windows 7 ultimate 64 biti
ram: 2.00 GB
am placa video NVIDIA 520 mb
... daca ma puteti ajuta...
Dau funda!

1 răspuns:
| Klaudiu214 a răspuns:

Updat-urile de la windows chiar nu ajuta cu nimiclaughing mai mult iti incarci windowsu cu update. si poate sa iti mearga si greu windowsu de la ele. si mai apar si unele chestii download failed si mai cere si niste liciente. mai bine merge windowsu fara update. eu asa folosesc windowsu. si nu am probleme merge super bine! deci nu ar avea vreun rost sa il incarc cu toate tampenile de updaturilaughing care pe deasupra te mai si enerveaza ca mai apar si erorilaughing