| MuzicXqZ a întrebat:

Cand deschid un client de metin imi apare eroarea,, This application has falied to start because Msvcr100.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem "
Ce credeti ca ar trebuie sa fac sa nu imi apara? Am incercat detoate dar nu am reusit happy! Dau funda!happy

3 răspunsuri:
| ghitaurata a răspuns:

Instaliaza Net framework ori sterge fisierul care iti spune sau itroducel in joc (net farmework 3, 5 sau daca nu merge 2, 5 apoi 3 si apoi 3, 5 dupa 4 si dupa 4, 5