| DarthNiger a întrebat:

Salut TPU,cand intru pe chrome intr-un joc care are nevoie de java, imi apare un mesaj sus si scrie : Pluginul Java (TM) a fost blocat pentru ca este invechit si imi apare Actualizati pluginul si Rulati de aceasta data. Dupa ce am dat pe Actualizati pluginul ma duce pe siteul java, descarc versiunea 7 45 si dau refresh la pagina si imi spune din nou ca pluginul a fost blocat,dar eu il instalasem si nu stiu ce se intampla, imi spune mereu ca java este invechit dar am instalat versiunea care mi-a ceruto, spuneti-mi ce pot face si cum sa rezolv problema cu java de pe chrome,saddau funda happy.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai descarca-l din nou instaleaza-l si iesi de pe internet si intra din nou si va merge

| DarthNiger explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si nu a mers

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarthNiger):

PAi reinstaleaza chromul si apoi descarca acel java si vezi ce iese