| Jianu_Andrei-Gabriel_1990 a întrebat:

Cand intru pe minecraft imi arata logo-ul si apoi nu mi se deschide ce sa fac? Cel mai bun raspuns FUMDA!

2 răspunsuri:
| dsafafsdafd a răspuns:

Bossu auzi la mine poate sa fie ori de la windows ori de la componentele pc ori de la joc sunt en si en de variante dai su tu ne search pe google ce cerinte iti trebuie la joc si atunci vezi ce nu ai sau poate este si de la joc pentru ca la la alte jocuri iti trebuie descarcate si direct x si n vidia drivere de la pc na au nu l-am descarcat ca sa vad ce imi apare mie dar mie cred ca imi merge la 4 ram procesor 2.20 dual core si placa video dedicat 1 gb daca ai vreo nelamurire la ce ti-am spus eu scrie si in cel mai scurt timp iti voi raspunde la intrebare o seara buna sau o zi placuta

| Jianu_Andrei-Gabriel_1990 explică (pentru dsafafsdafd):

Nu prea am inteles. te rog frumos explica-mi din nou, FUNDA