| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva de ce imi merge calculatorul cam greu am instalat mai multe windowsuri si tot la fel merge inainte mergea bine am facut testul de memori si testul de harddisk si nu au nimic daca are careva o idee despre ce as putea face?

7 răspunsuri:
| Edward92 a răspuns:

In ce sens iti merge greu? poate nu ai cerintele minime de sistem, nu stiu detaliile in exact.

| Danny03 a răspuns (pentru Edward92):

Am 3 GB jumate Ram, placa video nVIDIA GT 9500(512) si imi merge greu totul jocurile cand dau sa deschida ceva etc.

| Edward92 a răspuns (pentru Danny03):

Descarca si tu Windows 7 x86, daca descarci de pe FL si mai bine.
Sau cautati drivere pe net actualizate! Dar asi recomanda prima metoda si anume acea de a resintala windows 7 pe 86 biti! happy

| Danny03 a răspuns (pentru Edward92):

Si Windows 7 am instalat si merge mai greu putinlaughing)

| Edward92 a răspuns (pentru Danny03):

Pe cati biti?

| Danny03 a răspuns (pentru Edward92):

| Edward92 a răspuns (pentru Danny03):

Instaleaza driverele de la pc- actualitaze happy