| AndrEey007 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema legata de o unitate.
Sa incepem cu inceputul, am vrut sa instalez gta 4 si pe la vreo 89% mi s-au facut niste linii cu toate culorile pe ecran si s-a stins, sa fie de la placa video? Tin sa mentionez ca monitorul merge l-am testat la altcineva si merge, ce sa aiba? cand vreau sa deschid pc imi arata sters zici ca ar fi chineza stearsa. Ajutati-ma, vreau sa il repar cat de repede se poate dau funda +vot celui ce ma ajuta. Nu comentati in necunostiinta de cauza va rog seriozitate

2 răspunsuri:
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Du-te cu el la un service cu el, ei iti vor spune exact ce are
sanatate

| AndrEey007 explică (pentru mihaitzacelviteaz):

Treaba e ca am si un ssd pe el si vreo 4 gb ram si. cand l-am mai dus au schimbat placa video