| AndrEey007 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema legata de o unitate.

Sa incepem cu inceputul, am vrut sa instalez gta 4 si pe la vreo 89% mi s-au facut niste linii cu toate culorile pe ecran si s-a stins, sa fie de la placa video? Tin sa mentionez ca monitorul merge l-am testat la altcineva si merge, ce sa aiba? cand vreau sa deschid pc imi arata sters zici ca ar fi chineza stearsa. Ajutati-ma, vreau sa il repar cat de repede se poate dau funda +vot celui ce ma ajuta. Nu comentati in necunostiinta de cauza va rog seriozitate

3 răspunsuri:
| Radu_Happy_1983 a răspuns:

Salut, e sigur de la placa video...

| AndrEey007 explică (pentru Radu_Happy_1983):

Si daca vreau sa il deschid isi da prima oara restart pana sa porneasca windowsul si dupa se inchide...

| Radu_Happy_1983 a răspuns:

Daca spui ca se restarteaza si apoi se închide e de la procesor. Răcirea naspa.