| StefanutzX a întrebat:

imi puteti da va rog si mie ceva sfaturi pentru un PS3 slim care m-i se blocheaza in timp ce ma joc GTA 5? ceva cooler-e ...ca am observat ca se incalzeste, sau sfaturi, ce sa fac?
Dau funda pentru orice raspuns care ma ajuta sa rezolv problema :* :* :*

2 răspunsuri:
| FlorinClaudiu12 a răspuns:

Iti spun ceva lasa Gta 5 pentru ca eu iti garantez ca calculatorul o sa ti se strice eu, acesta este al 5-elea calculator care il am am dat 600000 euro cea mai modernizata marca adusa din China si era sa mi se strice din cauza acestui joc mai bine joaca-te metin2 sau 4 story ori Euro Truck Simulator 2, varul meu s-a mutat din casa lui pentru ca calculatorul lui a luat foc si normal in casa a fost sparta o onducta de gaz si au fugit repede, casa a explodat, succes la treaba ta ai grija de tine