| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare TPU-tisti.
Dupa ce am vizionat recent acest clip:
https://www.youtube.com/watch?v=UQLfiFzqW9Y
M-am gandit si eu la felul cum mi-ar placea mi-e sa arate GTA VI, voi cum ati vrea?

Răspuns Câştigător
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Eu as vrea sa fie toate orasele in el Liberty City, Los Santos, Vice City, Las Venturas, San Fierro laughing si regiunile de la tara dar putin probabil.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AnoNymOuSS11):

Si cu regiunile de la tara ar fi tare, sa poti sa mergi in orasele din zone rurale, in padure, pe munte sa poti merge in mai multe locuri si acolo sa ai totun safe house.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AnoNymOuSS11):

Ma intreb cum ar arata povestea din joc.

8 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator explică:

Uitati cum as vrea eu sa fie jocul:
-Sa aiba 4 orase unul asemanator cu Liberty City din GTA3, altul cu Vice City din GTA VICE CITY, altul cu Las Santos si ultimul asemanator cu Las Venturas din GTA SAN ANDREAS.
-Vehiculele mi-ar placea sa gasesc in joc masini tari precum Aston Martin, BMW M5, Wolswagen, Pontiac, Peugeot, Audi A3, A4, Dodge Viper,Mercedes Benz,Toyota Supra,Bugati Veyron,sa fie si tancuri,sa poti merge cu barca, cu motocicleta, cu bicicleta, cu taxiul, cu ambulanta.(ar fi chiar tare).
-Sa caut tot pachete din alea tot 100 cum erau in GTA3 si Vice City.
-Sa fie tot 3 protagonisti si sa alegi cu cine vrei sa joci ca si in GTA V si unul dintre ei sa fie precum protagonistul din GTA3 adica sa nu spuna nimic si ceilalti sa fie precum celelalte personaje din GTA3.
-Arme sa cumperi tot de la un Ammu Nation din ala si sa te antrenezi acolo exact cum faceai in San Andreas.
-Sa fie tot restaurante din alea cum erau tot in San Andreas dar sa fie gen McDonalds sau KFC.
-Sa faci tot misiuni din alea secundare cu cele 3 personaje, adica sa conduci un taxi, sa conduci o ambulanta si sa poti juca biliard intr-un bar cum faceai in San Andreas si sa poti juca bascket si bowling si sa faci si curse de masini cum faceai in San Andreas pe bani si sa poti juca la cazinouri.
Misiuni n-as vrea sa fie 100 cum erau in San Andreas, mi-ar placea sa aiba 50 de misiuni, pentru ca mie mi-ar placea mai mult sa fac ce vreau acolo in orase si sa ma plimb si sa ma prostesc cu armele si vehiculele decat sa fac misiuni si sa alegi pe unul din cei 3 protagonisti.
-Hainele mi-ar placea sa le schimb exact cum faceam in GTA3 fara sa dau bani pe ele, dau acolo la meniu la change player si gata, sa fie hainele asemanatoare cu cele din GTA3
-Grafica poate sa fie si cea din GTA3 nu prea ar conta pentru mine daca ar avea chestiile mentionate de mine mai sus.

| Doarunaltutilizator explică:

Cat despre Safe House sa ti se dea acolo cate unul in fiecare oras dupa ce ai facut un numar anume de misiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma joc, nu imi pasa, TPU-istule.

| Beutz a răspuns:

Nu ma joc.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Beutz):

Logic ca nu, nici nu ma asteptam ca unei fete sa-i placa astfel de jocuri.

| Beutz a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Eu una, as fi vrut sa joc, dar inca nu o fac ^^