| CAMIOANIEEE a întrebat:

Spuneți un joc horror care să meargă pe un așa PC
Intel E2220 2,4GHz
AMD RADEON HD4350(AMD RADEON HDLEMN mai bine zis)
4GB RAM DDR3 866MGHz
NU vreau Outlast, le-am terminat pe ambele!
FUNDOI!

13 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Memoria placii video? cum as putea sa-ti dau un raspuns bun?

| CAMIOANIEEE explică (pentru lpavel):

512MB DDR2.

| lpavel a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Foarte slab...Numai asta stiu : Resident Evil 4 -foarte bun! Bafta!

| CAMIOANIEEE explică (pentru lpavel):

Stiu că e foarte slabă, de aia am scris HDLEMN.Mă văietam de GTX650, m-o ......ghinionul și am ajuns la placa asta că GTX-ul s-a ars.

| lpavel a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Pacat! Alea-s foarte BUNE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca F.E.A.R 1 si F.E.A.R extraction point si perseus mandate. sunt FPS dar horor, sunt chiar tari si sunt cam vechi deci nu trebuie cine stie ce pc bun, dar sunt grozave. incearca macar un trailer. Mai sunt si FEAR 2 si 3 dar alea cer componente mai bune.

| Klaudiu214 a răspuns:

Nosferatu cel mai bun

| alexstan111 a răspuns (pentru Klaudiu214):

Left 4 Dead
Left 4 Dead2

| CAMIOANIEEE explică (pentru alexstan111):

Am jucat.

| Trollman a răspuns:

Poti incerca amnesia1 si 2, dungeon nightmares(sau ceva de genul, este un indie game), alan wake(probabil iti va merge pe minim), alien isolation(tot pe minim) si silent hill(toate jocurile), cam atat imi amintesc deocamdata happy bafta la jucatwinking

| CAMIOANIEEE explică (pentru Trollman):

Alien isolation...nicio șansăbig grin

| Trollman a răspuns (pentru CAMIOANIEEE):

Mai sunt o gramada de jocuri, stai linistit, uite o lista :http://www.gameranx.com/......-all-time/ sper ca ti-am fost de ajutor

| alexstan111 a răspuns:

Left 4 Dead
Left 4 Dead 2