| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo comunitate care cauta administrator/fondator? Am foarte mult timp liber si mi-as dedica din timp unei comunitati. Am mai avut si altele si mi-am facut treaba cu ele pana s-au inchis sau am renuntat din diferite motive. Sunt dispus sa colaborez si cu alt(i) adminstrator(i). Pot sa aduc diferite "chestii" gen: webhost, server cs etc.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai habar sa scrii in engleza sau nu? Daca da, poate am ceva.

| iClaudiu a răspuns (pentru KodrutZ):

Imi pare rau, dar nu ma bag la comunitati straine. Poate m-as baga la ceva romana-engleza. Sa mearga pe ambele principii

| KodrutZ a răspuns (pentru iClaudiu):

Nimic strain, eu detin domeniu/hosting. Romana nu e fezabila sub nici o forma.

| iClaudiu a răspuns (pentru KodrutZ):

Ia da-mi un id de contact sa te intreb mai multe poate ne intelegem